• Když se slunci nedaří / When the Chips Are Down. 1995. Episode 6.

  Když se slunci nedaří / When the Chips Are Down. 1995. Episode 6.
   Když se slunci nedaří je český šestidílný televizní seriál z roku 1995, natočený režisérem Hynkem Bočanem podle scénáře Iva Pelanta.
  Šestidílný seriál Když se slunci nedaří se odehrává převážně v nemocnici, jejímiž pacienty jsou děti nejrůznějšího stáří. Autoři seriálu, Eva a Ivo Pelantovi, se záměrně vyhnuli těžkým a beznadějným případům a jejich nemocnici většinou opouštějí uzdravené děti. Přesto se diváci seriálu i v jejich pohodové nemocnici setkají s onemocněními vážnými, v současné dětské populaci relativně častými, jejichž léčení klade na pacienty, ale také na jejich rodiče nemalé nároky. V každém případě je seriálová nemocnice místem důvěry v uzdravení, zejména díky vedoucí lékařce dětského oddělení, doktorce Šnajberkové. Představuje typ lékaře, s nímž bychom se v době onemocnění rádi potkali.
  Episode 6. Šnajberková.
  V závěru seriálu se budeme věnovat soukromí lékařky a jejích nejbližších. Dcera Markéta se chystá do tanečních a matka objeví podezřelou pihu na jejím břiše. Od chvíle, kdy Markétě pihu odoperují, čeká doktorka Šnajberková na histologický nález a prožívá úzkostné období. Současně také přijímá novou malou pacientku, která si stěžuje na bolesti bříška. Ačkoli jsou všechna vyšetření negativní, Kristýně se z nemocnice nechce. Doktorka Šnajberková však brzy přijde na to, čeho se malá pacientka bojí a jak s tím souvisí krásná panenka Barbie.
  Director: Hynek Bočan.
  Cast: Dagmar Havlová, Jan Hartl, Klára Issová, Kateřina Janečková, Jakub Zdeněk, Nikol Štíbrová, Vladimír Javorský, Věra Kubánková, Naďa Konvalinková, Barbora Srncová, Ivana Chýlková, Stanislav Zindulka, Jaroslav Satoranský, Lorna Homoláčová-Vančurová, Michal Dlouhý, Lucie Svobodová, Jana Bermanová, Sandra Nováková, Markéta Světlíková, Zdeněk Srstka .
  Czech Republic, 1995.
  Language: Czech.
  1440x1080 HD
  Download Když se slunci nedaří / When the Chips Are Down. 1995. Episode 6.
  Když se slunci nedaří / When the Chips Are Down. 1995. Episode 6.
  Když se slunci nedaří / When the Chips Are Down. 1995. Episode 6.
  « Když se slunci nedaří / When the Chips Are Down. 1995. Episode 2.El día que resistía / The Endless Day. 2018. HD. »
  Google Bookmarks Blogmarks Pin It

 • Comments

  No comments yet

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Add comment

  Name / User name:

  E-mail (optional):

  Website (optional):

  Comment: