• Linksmos istorijos / Merry Tales. 1973.

  Linksmos istorijos / Merry Tales. 1973.
   LT. „Linksmos istorijos“ – 1973 m. TSRS Centrinės televizijos užsakymu Lietuvos kino studijoje sukurtas trijų kino novelių rinkinys pagal rusų rašytojo Nikolajaus Nosovo apsakymus. Filmo trukmė – 79 min. Tai buvo pirmasis lietuviškas filmas, kurį užsakė Centrinė televizija.
  Rusiškų apsakymų veikėjams suteikti lietuviški vardai, o veiksmas pritaikytas Lietuvai. Filmas pasakoja apie 1970 m. pradžios mokinių gyvenimą. Kino noveles jungia vaikai, renkantys metalo laužą. Novelė „Nenuorama“ – apie mergaitę, kuri pabėgo iš namų ir padeda rinkti metalo laužą moksleiviškam garlaiviui statyti. „Melagėlis“ – apie berniuką, kuris neruošia pamokų, važinėja dviračiu, o tėvams ir mokytojams meluoja, kad renka metalo laužą. „Telefonas“ – apie du berniukus, kurie už surinktą metalo laužą dovanų gauna telefoną ir jį išardo, norėdami sužinoti, kaip jis padarytas.
  Directors: Algimantas Kundelis, Gytis Luksas, Stasys Motiejunas.
  Cast: Daiva Daujotyte, Aleksejus Denisovas, Arturas Pravylonia, Sergejus Michailovas, Grazina Balandyte, Jonas Pakulis, Eugenija Pleskyte, Steponas Kosmauskas, Gediminas Girdvainis.
  USSR, Lietuvos Kinostudija, 1973.
  Language: Russian.
  Download Linksmos istorijos / Merry Tales. 1973.
  Linksmos istorijos / Merry Tales. 1973.
  Linksmos istorijos / Merry Tales. 1973.
  « Dobro pozhalovat, ili Postoronnim vkhod vospreshchen / Welcome, or No Trespassing. 1964.Paperhouse. 1988. »
  Google Bookmarks Blogmarks Pin It

 • Comments

  No comments yet

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Add comment

  Name / User name:

  E-mail (optional):

  Website (optional):

  Comment: